KURUMSAL

Hurdacılık sektörünün öncüleri arasında olan Güleç Hurda Metal kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir. Çevreye doğaya zarar vermeyecek şekilde itinayla değerlendirme insanlara faydalı hale getirmiştir.

Hurda bakır, hurda bronz, hurda sarı, kablo hurdası, hurda çinko, hurda kurşun, hurda alüminyum çeşitleri, hurda paslanmaz çeşitleri, hurda akü, hurda demir ve elmas karbür hurda alım satım şirketidir. Müşterilerimizin sürekli ihtiyaç duyduğu hurdaları stoklarımızda bulundurmaktayız. Çalışmakta olduğumuz müşterilerimize hurda tedarikinde problem yaşatmamaktayız.

Şirketimiz güvenilir, dürüst ve çalışkan bir çalışma prensibine sahiptir. Geri dönüşüm için gerekli tüm makine ve teçhizatı kullanarak siz değerli müşterilerimizin işlerini pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Güleç Hurda Metal olarak yıllar için de kendimizi en iyi yerlerde görebilmek en çok istediğimiz hedefimizdir. Bu yüzden vizyonumuz, Geri dönüşüm anlamında ülkemize maddi kazanç sağlayabilmek, Geri dönüşüme katkı sağlayarak gelecek nesillerimizin geleceğine olumlu katkılarda bulunmak,
Geri dönüşüm konusunda toplumumuzu bilgilendirmek,
Geri dönüşüm konusunda halkımızı bilgilendirerek buna doğru orantılı olarak hurda ham maddesini de tedarik edebilmek,
Geri dönüşüm konusunda çözüm olabilmek,
Firma toplulukları olarak hepimizin kazanması için çalışabilmek,
Firma toplulukları olarak birbirimize saygı ve sevgi çerçevesinde yaşayabilmek,
Birlik ve beraberlik içinde oluşturduğumuz topluluğumuzda öncelikle müşteri odaklı çalışabilmek,
Hepimizi kazanabilmesi adına her zaman ekipçe hareket etmek,
Müşterilerimizde güven duygusu oluşturabilmek,
Müşterilerimizin bize duyduğu bu güvene ömür boyu layık hareket edebilmek,
Firma toplulukları olarak müşterilerimizi memnun edebilmek ve beklentilerine cevap verebilmek,
Tüm ticari faaliyetlerimizde insan ve çevre odaklı hareket edebilmek, Yıllar sonra Türkiye’nin en iyi kuruluşları arasında firmalarımızın isimlerini görebilmek adına umutla, çabayla, özveriyle her daim siz saygıdeğer müşterilerimiz için çalışacağız.

MİSYONUMUZ

Güleç Hurda Metal olarak misyonumuz geniş müşteri kitlesine hitap edebilmektir. Hurda, genel anlamda yeniden kullanılabilme imkanı bulunmayan element veya benzeri maddelere verilen addır. Hurda, gelişen tüm sektörlerde en az kullanılmamış ürün kadar değerlidir. Özellikle geri dönüşüm sektörüne, katkıda bulunarak ülkemize ve çevremize en önemlisi gelecek nesillere olumlu katkılar sağlayabilmek istiyoruz. Bu uğurda tüm hurda ürünleri için açık pazar alanı oluşturarak tüm sektörlere bu ürünleri geri dönüşüm ile yeniden kazandırmayı hedefliyoruz.
Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunabilmek, onlar için en önemli kar oranını sağlayarak güvenlerini oluşturabilmek en büyük amaçlarımızdan biridir. Tüm müşterilerimizin kazançlarını yükseltmek, onlara çeşitli avantaj sunabilmek, tüm beklentilerini karşılayabilmek hedefindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenine layık olabilmek temel bilincimizdir. Onlar için en iyi fiyat garantisi sunabilmek ve koşullara en uygun şekilde alım ve satım işi yapacağımızın sözünü verdiğimizi bilmenizi isteriz. Tüm hurda alım ve satımı yapan kişileri aynı çatı altında toplayarak, birbirimizle saygı, sevgi ve refah içerisinde ticaret yapabilmek en büyük dileğimizdir.